بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور

<strong>بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور</strong>

بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور

شرایط مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی

از روش های مختلفی می توان برای مهاجرت به کشورهای دیگر اقدام نمود از جمله مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی. با اخذ مدرک مترجمی زبان انگلیسی و کسب مهارت در این رشته به راحتی می توانید به بهترین کشورهای دنیا مهاجرت کرده و در آن جا به اشتغال در این حرفه بپردازید. یکی از شرایط مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی دارا بودن مدرک زبان انگلیسی مورد تایید کشور مقصد می باشد. متقاضیان برای اشتغال در بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور علاوه بر مدرک تحصیلی، به مدرک زبان معتبر نیز نیاز دارند، در صورتی که متقاضیان مدرک زبان انگلیسی را دارا نباشند می توانند با شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی مدرک آن را اخذ نمایند.

مطالعه مقاله زیر آگاهی شما را در رابطه با کار و تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی، شرایط برخی از کشورها در این حرفه و بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور افزایش خواهد داد.

مسیرهای مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی

مهاجرت و اشتغال در بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور متقاضیان بسیار زیادی دارد. این افراد می توانند با بررسی مسیرها بهترین روش را برگزینند. از جمله مسیرهای مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی می توان به خود اشتغالی، ادامه تحصیل در کشور مورد نظر، ویزای اکسپرس انتری، سرمایه گذاری، کار آفرینی، جاب آفر، استارتاپ و… اشاره کرد. برای انجام این کار متقاضیان باید از شرایطی که کشور مورد نظر برای آن ها تعیین کرده آگاه شده و نسبت به شرایط خود اقدام نمایند.

 • کار با رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور

برای کار با رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور معیارهایی مشخص شده که متقاضیان این حرفه باید نسبت به آن ها آگاهی داشته باشند. یکی از مهم ترین معیارهای دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در این رشته می باشد. افراد از راه های مختلفی می توانند برای کار در این حرفه اقدام نمایند از جمله اسکیل ورکر، خود اشتغالی، کار آفرینی، نو آفرینی و… . قبل از اقدام برای کار با رشته مترجمی زبان انگلیسی در کشور مورد نظر، حتما از شرایط تعیین شده توسط کشور مقصد آگاهی یابید زیرا شرایط هر کشور برای این امر متفاوت است.

 • تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور

از دیگر روش هایی که متقاضیان می توانند به کشور مورد نظرشان مهاجرت کنند تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور می باشد. یقینا تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی در کشورهای انگلیسی زبان مزیت های بهتر و بیشتری دارد و دانشجویان این رشته با تحصیل در این کشورها با زبان انگلیسی آشنایی بیشتری پیدا می کنند. تحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی در تمامی مقاطع تحصیلی امکان پذیر است اما توجه به این نکته که این رشته متقاضیان بالایی دارد، کار را برای متقاضیان آن اندکی مشکل می کند.

 

بهترین کشورهای برای مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی

بهترین کشورها برای مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی از جهات مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. نتیجه بررسی ها در زیر قابل مشاهده می باشد:

 • بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در آلمان

یک مترجم زبان انگلیسی در کشور آلمان باید سابقه درخشانی در این کار و مدرک دانشگاهی داشته باشد تا شرایط لازم برای کار در آلمان را دارا باشد. تسلط کامل فرد بر زبان انگلیسی یکی دیگر از شرایط بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در آلمان است این امر به جهت آن است تا توانایی ترجمه صریح و بدون مشکل برای وی امکان پذیر باشد. از جمله مواردی که مترجمان در آلمان وظیفه انجام آن را دارند شامل:

  • ترجمه مفاهیم گفتاری صریح و واضح
  • مفاهیم زبان مبدا را به مفاهیم در زبان مقصد تبدیل کنند
  • نوشتن مطالب به صورت جذاب و هنرمندانه

 

 • بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در کانادا

بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در کانادا از شرایط مناسبی برخوردار است و متقاضیان بالایی دارد. متقاضیان برای مشغول به کار شدن در حرفه مترجمی زبان انگلیسی در کانادا باید مدرک لیسانس خود را در رشته آموزش زبان انگلیسی دریافت کرده باشند. متقاضیان ورود به بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در کانادا، باید در دوره آموزشی زبان انگلیسی مدرک تافل شرکت کنند. زمان این دوره 120 ساعت می باشد. دارا بودن تجربه و سابقه کاری بالا نیز برای ورود به بازار کار در کانادا در این حرفه الزامی است.

 • مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی به آمریکا

آمریکا جزء کشورهایی است که متقاضیان بسیار زیادی برای مهاجرت با رشته مترجمی زبان انگلیسی دارد. با توجه به تقاضای بالا برای مهاجرت به آمریکا با این حرفه، تنها افراد ماهر می توانند موفق شوند. این افراد از طریق ازدواج، تحصیل، خود اشتغالی، نو آفرینی، سرمایه گذاری و … می توانند به آمریکا مهاجرت نمایند. هزینه زندگی در آمریکا بالا است به همین دلیل برای اقامت در این کشور باید از تمکن مالی مناسبی برخوردار باشید. شغل هایی که با ورود به بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در آمریکا می توان در آن به اشتغال پرداخت:

  • نویسندگی و روزنامه نگاری
  •  مترجمی زبان انگلیسی
  •  تدریس و آموزش
  •  روابط عمومی و ارتباطات
  •  بازیگری
 • مهاجرت به استرالیا با رشته مترجمی زبان انگلیسی

برای مهاجرت به استرالیا با رشته مترجمی زبان انگلیسی از راه های مختلفی می توان اقدام کرد. از جمله این را می توان به خود اشتغالی، سرمایه گذاری، ویزای کاری، خانواده و… اشاره کرد. هزینه زندگی در این کشور اندکی بالا می باشد به همین دلیل نیاز به تمکن مالی خواهید داشت. در صورتی که فرد به مدت دو سال در استرالیا در رشته مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده باشد و پس از اخذ مدرک فارغ التحصیلی به مدت 3 سال در این کشور مشغول به کار شده باشد، می تواند اقامت دائم استرالیا را دریافت کند.

حقوق و درآمد رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور

یکی از مهم ترین عواملی که متقاضیان کار در رشته مترجمی زبان انگلیسی باید در نظر بگیرند حقوق و درآمد رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور می باشد. حقوق و درآمد این حرفه با توجه به شرایط و سابقه کاری متفاوت است:

نام کشور

میانگین درآمد سالانه

آمریکا

50  هزار دلار تا 65 هزار دلار

کانادا

40  هزار دلار تا 50 هزار دلار

آلمان

45  هزار یورو تا 50 هزار یورو

استرالیا

 40 هزار دلار تا 50 هزار دلار

سوالات متداول در رابطه با بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور

✔️ میانگین درآمد بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در آمریکا چقدر است؟

حقوق و درآمد بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور متفاوت است اما به طور میانگین در آمریکا حدودا 50 هزار دلار تا 65 هزار دلار درآمد دارد.

✔️ بهترین کشورها برای بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور را نام ببرید؟

بهترین بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در کشورهای آلمان، آمریکا، کانادا و استرالیا قرار دارد.

✔️ آیا ایرانیان می توانند از طریق رشته مترجمی زبان انگلیسی به آمریکا مهاجرت کنند؟

مهاجرت و ورود به بازار کار این حرفه در آمریکا با توجه به تحریم ایرانیان اندکی مشکل است.

سخن پایانی

کشورهای مختلفی در جهان پذیرای افراد فارغ التحصیل در رشته مترجمی زبان انگلیسی می باشند. این رشته دارای بازار کار مناسبی می باشد و بسته به عوامل مختلف مانند مدرک تحصیلی، سابقه کاری، تجربه و … از مزایای متفاوتی برخوردار است. برای ورود به بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی در خارج از کشور از راه مختلفی می توان اقدام نمود، از جمله ویزای خود اشتغالی، اکسپرس انتری، سرمایه گذاری و … .

منبع: https://malekpourmie.net

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های ما


https://mehr-vida.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png

ارتباط با ما


https://mehr-vida.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png

شماره تماس

آدرس

 تهران، خیابان گرگان، خیابان یزدی، پلاک 78، واحد 8

پست الکترونیک

برچسب ها


https://mehr-vida.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png